• Zdalnie Sterowany Dźwig R/C Zestaw Maszyn Budowy

Symbol: 4853
311.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 733 959 700

Zostaw telefon

W przypadku zestawów zestawów zabawek opisywanych jako zdalnie sterowane często tylko jedna z zabawek jest zdalnie sterowana a pozostałe posiadają jedynie napęd frykcyjny. Sytuacja jest jednak zupełnie inna w przypadku  prezentowanego Zestawu Maszyn Budowy - zarówno dźwig jak i dołączone do zestawu pojazdy mogą być sterowane za pomocą specjalnego pilota!

Głównym elementem zestawu jest wysoki, pomarańczowy dźwig starowany za pomocą pilota. Pilot działający na częstotliwości 27 MHz umożliwia obracanie się górnej części dźwigu, poruszanie się haka wzdłuż ramienia, a także opuszczanie liny w celu przenoszenia znajdujących się przedmiotów. Konstrukcja dźwigu wykonana jest z łatwo wczepiających się w siebie elementów, dzięki czemu jest niezwykle prosta do złożenia. Na końcu rozwijanej liny znajduje się niewielki hak umożliwiający podczepienie wiaderka służącego do przenoszenia materiałów sypkich. Miejsce na baterie zasilające dźwig znajduje się w jego tylnej części, będąc idealną przeciwwagą dla podnoszonych towarów.

Podstawa dźwigu wyposażona jest w dwie nóżki wspierające stabilność oraz w rampę służącą do przeładowywania materiału. Do rampy zamontowany jest taśmociąg obsługiwany za pomocą pokrętła - za jego pomocą można transportować materiał do rynny, której ujście znajduje w silosie. W skład zestawu wchodzą dwa pojazdy budowy: koparka i wywrotka. To z nimi wiąże się najciekawsza funkcja zabawki - za pomocą pilota można przełączyć sterowanie z dźwigu na wspomniane pojazdy. Za pomocą pilota można sterować pojazdami do przodu i tyłu, skręcać, a także w przypadku koparki podnosić łyżkę.

Dźwig do działania potrzebuje 4 baterii AA, a pilot do działania potrzebuje 3 baterii AA - baterie nie znajdują się w zestawie. Każdy z pojazdów wchodzących w skład zestawu wymagają do działania 4 baterii AA, które nie są dołączone do zestawu. Ze względu na niewielkie elementy i sposób działania zabawki, jest ona przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Wymiary dźwigu:
60 cm x 57 cm x 10 cm

Wymiary wywrotki:
22 cm x 16 cm x 12,5 cm 

Wymiary koparki:
25 cm x 15 cm x 12,5 cm

Wymiary pilota:
16,5 cm x 15,5 cm x 6 cm

Wymiary opakowania:
77 cm x 42 cm x 13,5 cm.