1. Czy poradzę sobie ze złożeniem autka?

Tak montaż autka jest bardzo prosty. Cały korpus autka jest już skręcony. Do przykręcania są koła, siedzonko, kierownica, czyli elementy wystające które uległyby uszkodzeniu trakcie transportu gdyby były skręcone.

Mimo to po zakupie wyślemy do Ciebie link do filmu w którym pokazujemy jak złożyc autko oraz do każdeego modelu pojazdu dołączamy instrukcje obsługi w wersji papierowej.

 

2. Czy muszę coś dokupić aby autko jeździło?

Nie, nie musisz nic dokupować aby autko jeździło. W skład zestawu wchodzą akumulatory, pilot, ładowarka a nawet baterie paluszki dzięki czemu od razu po złożeniu samochodziku Twoje dziecko może cieszyć się z upragnionego prezentu.

 

3. Jak wybrać odpowiedni pojazd na wiek mojego dziecka?

Przy każdym naszym pojeździe znajduje się w opisie osobny punkt, w którym pokazujemy przedział wiekowy na jaki nadaje się autko wraz z maksymalnym wzrostem dzieki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni pojazd na prezent.

 

4. Jak długo trwa dostarczenie mojej paczki?

Autka wysyłamy do 24h. Mając zamówienie do godziny 12.00 pojazd wysyłamy tego samego dnia. Ponad 95% paczek dociera na drugi dzień po zamówieniu. Najdłużej trwa wysyłka dużych paczek z modelami aut terenowych. Są to ogromne paczki, które wysyłane są Pocztexem lub paletowo kurierem GEIS. Dostawa takich paczek wynosi 1-3 dni.

 

5. Jakimi kurierami wysyłamy autka?

Nasze paczki wysyłamy kurierem Inpost, GLS, DPD, Pocztex i GEIS. Wszystko zależy od gabarytu wysyłanej paczki. Mniejsze paczki wysyłamy Inpostem, GLSem i DPD. Duże paczki wysyłamy Pocztexem i GEISem.

 

6. Co w przypadku jesli autko ulegnie uszkodzeniu przez kuriera?

W przypadku uszkodzenia pojazdu wystarczy się z nami skontaktować. Od razu zajmiemy się reklamacją. Nie czekamy na spisanie protokołów szkody lub śmiesznych formularzy reklamacyjnych jak w niektórych firmach. Zajmiemy się Twoją sprawą od razu po zgłoszeniu wiedząc że pojazd ma byc prezentem i zależy Ci na czasie.

 

7. Czy pojazdy posiadają gwarancje?

Tak wszystkie nasze pojazdy posiadaja gwarancje. Możesz więc byc pewny że pojazd jest nowy i posiada ochronę gwarancyjną.

 

8. Jak sterować autkiem?

Każdym naszym autkiem można sterować za pomocą pilota dołączonego do każdego autka lub dziecko może jeździć samemu za pomocą pedału gazu i kierownicy. Po zdjęciu nogi z pedału gazu autko momentalnie hamuje. Pilot posiada możliwość sterowania w prawo-lewo, przód-tył, mozliwość zmiany biegów a do tego tylko u nas przycisk "power safe"; dzięki któremu po wciśnięciu autko momentalnie zachamuje, odcinając możliwość sterowania autkiem przez dziecko do momentu ponownego naciśnięcia tego przycisku. Daje to dodatkowe bezpieczeństwo Twojemu dziecku!